Нові принципи лідерства у Вищій політичній школі

«Вища політична школа. Нові принципи лідерства» – проект, який з 2010 року реалізується Центром політичних студій та аналітики – вважається одним із найуспішніших світоглядних проектів для молоді.

Саме тому мрією кожного свідомого члена молодіжної організації та громадського активіста є потрапити на Школу. Єдиною перепоною цьому є великий конкурс, який зумовлений високим інтересом у зв’язку з престижністю даного проекту та великим колом випускників, які демонструють свої лідерські якості в суспільно-політичному житті країни.

Одним із гідних представників Вінницької області став член Громадської організації Центр інтелектуального та громадського розвитку Павло Довгань.

17-19 березня Павло відвідав перший етап «Політичні ідеології та базові цінності».

В результаті проведення триденного семінару в Кам’янці Подільському, якій проходив за спеціально розробленою методикою, яка ґрунтується на поєднанні теоретичного матеріалу з практичними завданнями, переосмисленні класичних політичних ідеологій, порівнянні смислів, закладених класичними філософами із сьогоденням та реальною ситуацією як в Україні так і в світі, інтерактивними заняттями та розробці творчих проектів-моделювань програм політичних партій, екологічних концепцій розвитку України, стратегії розвитку правової держави тощо.

За словами Павла Довганя школа навчила критично осмислювати реальності та події, що відбуваються довкола в політичній та суспільних сферах життя, виховала практику командної роботи та об’єднання зусиль для досягнення спільних результатів. Адже весь теоретичний матеріал закріплювався практичними завданнями та контролювався справжніми «акулами» політичного і громадського життя.

Попереду, ще три етапи! Будемо чекати звітів!