Туристичне майбутнє m.UA

Нині туризм став інтернаціональною сферою суспільної діяльності. Україна поки що не належить до світових лідерів за кількістю відвідань туристами, однак особливості її географічного розташування та рельєфу, сприятливий клімат, багатство природно-ресурсного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу створюють можливості для інтенсивного розвитку туризму.

Один з найважливіших аспектів туристичного ринку – якість надання послуг. За цим показником Україна відстає від багатьох держав з подібним рекреаційно- туристичним потенціалом. Головна проблема внутрішнього туризму – недостатня інформованість населення про туристичні місця нашої країни.

Інформація у відкритому доступі фрагментарна. Таким чином, самостійне планування відпустки займає масу часу і, насправді, малопродуктивне.

Проект Туристична мапа m.UA вирішує цю проблему, надаючи користувачеві вичерпну інформацію.

1-2 липня Голова Правління Громадської організації Володимир Жереб прийняв участь в Хакатоні Імпульс змін, де здобув гран-прі представляючи проект m.UA.

Туристична мапа m.UA – унікальний он лайн-путівник найдивовижнішими куточками країни, іміджевий проект, який знайомить іноземців та українців з невідомою Україною. Його мета – якісно змінити підхід до внутрішнього туризму та створити інтерактивний майданчик для ефективних зовнішніх комунікацій. Це практичний, зручний для середньостатистичного користувача путівник, який допоможе спланувати чудову відпустку, не виїжджаючи за межі країни.

Тут будуть зібрані всі пам’ятки України – відомі, а також унікальні куточки, про які знають лише місцеві жителі. Одна з найважливіших переваг ресурсу – професійний ілюстративний матеріал: фотографії, відеоролики, інтерактивні екскурсії та аудіогід.