Соборність – священне надбання українського народу

Сьогодні ми відзначаємо 97-му річницю об’єднання України в єдину державу – проголошення Акта Злуки. День Соборності – свято, яке останніми роками набуло нових значень, нових символів.

Тіло нашої нації єдине, дух наш спільний, наша доля неподільна. Лише рідна держава, її єдність та усвідомлення того, що національний суверенітет і соборність – понад усе, є запорукою повнокровного, безпечного існування нашого народу. Соборність – це наше священне надбання. Ця ідея повинна жити вічно і вічно передаватися наступним поколінням українців.

Від кожного з нас сьогодні залежить майбутнє країни! Давайте разом збудуємо країну наших мрій. У єдності сила народу!

До Дня Соборності Громадська організація “Центр інтелектуального та громадського розвитку” виступила організатором флешмобу “Єдина Україна”. Суть флешмобу полягає у тому, щоб сфотографуватись у своєму місті на фоні того, що надихає з роздрукованою патріотичною символікою в руках, таким чином демонструючи свою любов до рідної країни та закликаючи громадськість до єдності.

“Сьогодні перед нашим народ, перед Україною постає багато викликів, але лише згуртувавшись, лише разом ми можемо вийти переможцями. Те, що переживає наша країна сьогодні це не просто виклик – це можливість переродитись. Флешмобом “Єдина Україна” ми прагнули продемонструвати бажання людей до миру, спокою та єдності нашої країни”, – підкреслив Жереб Володимир, голова правління Громадської організації “Центр інтелектуального та громадського розвитку”.

 
До флешмобу приєднались жителі Львова, Тернополя, Києва проте найбільш активними виявились вінниччани. Висловлюємо глибоку вдячність Студентському Рухові “СОВА” та ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто” за підтримку флешмобу.
 
Слава соборній, єдиній, неподільній Україні!