Хто переміг у фігурному катанні 2022 року?

Змагання з фігурного катання на зимових Олімпійських іграх у Пекіні-2022 вдалися на славу. Натан Чен був найкращим у чоловічому одиночному катанні, а в парному на радість місцевим любителям спорту перемогли Суй Веньцзін та Хань Цун, які завоювали серця всієї країни.Feb 19, 2022

Медалі росіян

• Марк Кондратюк, Каміла Валієва, Анастасія Мішина / Олександр Галлямов, Вікторія Синіцина / Микита Кацалапов – золото (командний турнір)
  • Ганна Щербакова – золото (жінки)
  • Вікторія Синіцина та Микита Кацалапов – срібло (танці на льоду)
  • Олександра Трусова – срібло (жінки)

Каорі Сакамото Жінки, підсумки: Сакамото виграє з найкращим прокатом у кар'єрі 25 березня закінчилися змагання у жіночому одиночному катанні на чемпіонаті світу з фігурного катання у Монпельє. Новою чемпіонкою світу стала Каорі Сакамото, набравши рекордну для себе суму о 236.09 бала.

У жіночому одиночному катанні чемпіонкою світу стала Каорі Сакамото, набравши рекордну собі суму о 236.09 бала. Минулого разу японська фігуристка вигравала золото чемпіонату. світу 2014 року – тоді це зробила Мао Асада.