Ми долучились до проведення Фестивалю інноваційної освіти “Відкривай Україну”!

3 червня у Києві відбувся Фестиваль інноваційної освіти “Відкривай Україну”, де були представлені проекти покращення міст від шкільних команд з Київщини, Житомирщини та Чернігівщини. Громадська організація “Центр інтелектуального та громадського розвитку” із задоволенням долучилась до організації, без перебільшення, одного із найбільш яскравих та насичених освітніх форумів країни. 

На Фестивалі учні із трьох областей демонстрували свої проекти та ділились планами й напрацюваннями. Забудьте про ті міфи де згадують, що сьогодні молодь має менш емоційне і менш насичене дитинство ніж ми! Це просто неймовірно, діти представили проекти, які вирішують дорослі проблеми! Вони говорили про екологію, про туризм, про інвестиції, про бюджет, міжнародні пограми, про владу, карл ПРО Бюджет участі! учні! В їх очах горить вогонь і жага щось змінити. І це не просто бажання поговорити – це бажання брати і робити сьогодні!

З таким дітьми Україна непереможна і хто б що не казав Україна ще займе своє гідне місце на геополітичній шахівниці. І це не далеке майбутнє….

Волонтери Фестивалю продемострували просто мега організацію та професіоналізм. А це було не просто! На Фестивалі також були представлені:

• Виставка сучасних освітніх можливостей
• Безкоштовні майстер-класи з інноваційних дисциплін
• Освітній лекторій, вебінари та воркшопи для всіх охочих
• Відкритий дискусійний майданчик щодо актуальних питань освіти
• Презентація Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну”
• Демонстрація реалізованих проектів підлітків-учасників проекту “Відкривай Україну”

Благодійний фонд “З країни в Україну” вручив подяку за допомогу в організації та всебічну підтримку: “Ми дуже вдячні Вам за те, що завдяки Вашій участі підлітки малих міст України отримали змогу продемонструвати широкій громаді свої досягнення, отримані в результаті навчання в освітньому проекті “Відкривай Україну”

Ми сподіваємось на нові спільні проекти разом з Благодійним фондом “З країни в Україну”