Скільки хвилин 1 чверть?

Скільки триває чверть у баскетболі У європейському баскетболі згідно з правилами, встановленими ФІБА, федерацією баскетболу, чверть триває 10 хвилин .22 Nov 2021

У годині 60 хвилин. Для початку визначаємо скільки хвилин в одній чверті. 60 : 4 = 15 . Отже одна чверть це 15 хвилин.

Матч складається з чотирьох чвертей, тривалість кожної 10 хвилин (дванадцять хвилин у Національній баскетбольній асоціації) з перервами по дві хвилини. Тривалість перерви між другою і третьою чвертями гри – п’ятнадцять хвилин . Після великої перерви команди повинні помінятися кошиками.

Футбольний матч складається з двох таймів по 45 хвилин кожен, якщо суддя і команди-учасниці не погодили перед грою іншого варіанту. Будь-яка домовленість про зменшення часу тайму має бути досягнута до початку матчу і не повинна суперечити регламенту змагань.