Скільки хвилин в одному таймі?

Стандартний футбольний матч триває 90 хвилин і складається з двох таймів по 45 хвилин. У середині гри є 15-хвилинна перерва, відома як «перерва».

time – час) – половина основного часу матчу в ряді ігрових командних видів спорту: у гандболі – тривалість 30 хвилин; у регбі – тривалість 40 хвилин; у футболі – тривалість 45 хвилин – Див.

Основне час Футбольний матч складається з двох таймів по 45 хвилин кожен, якщо суддя та команди-учасниці не узгодили перед грою іншого варіанту. Будь-яка домовленість про зменшення часу тайму має бути досягнуто до початку матчу та не має суперечити регламенту змагань.

Зазвичай команди молодше шести років грають два 10-хвилинні тайми, до восьми років — два 20-хвилинні тайми, до десяти — два 25-хвилинні тайми, до дванадцяти років — два 30-хвилинні тайми, до чотирнадцяти років — два 35-хвилинні тайми. , а до шістнадцяти грають два 40-хвилинні тайми.