Скільки перерв між додатковими таймами у футболі?

Перерва між таймами має становити 15 хвилин для матчів будь-якої стадії будь-якого турніру. Обидві команди мають вийти на поле разом за п'ять хвилин до початку зустрічі разом із бригадою арбітрів».Apr 5, 2022

Зазвичай це два додаткові тайму по 15 хвилин без перерви, після першого тайму команди змінюються місцями (ворітами). У додатковий час, як і в основне, додається доданий час. Під час додаткового часу може застосовуватись правило Золотого чи Срібного гола.

Овертайм у футболі – Додаткові два тайми по 15 хвилин кожен. Грають у матчах плей-офф, якщо в основний час зафіксовано нічию. Таким чином, тривалість матчу збільшується з 90 до 120 хвилин. У футболі овертайм частіше називають додатковим часом чи екстра-таймами.

15 хвилин Гравці мають право на перерва між двома таймами основного часу, тривалість якого зазначається у регламенті змагань, але не повинна перевищувати 15 хвилин.