Скільки потрібно набрати очок у волейболі, щоб виграти?

6.2 Виграш партії 6.2.1 Партія (крім вирішальної – 5-й) виграється командою, яка першою набирає 25 очок з перевагою мінімум у 2 очки. У разі рівного рахунку 24-24, гра продовжується до досягнення переваги в 2 очки (26-24, 27-25, …).

Партія (за винятком вирішальної п'ятої партії) вважається виграною тією командою, яка першою набирає 25 очок із перевагою мінімум у два очки. У випадку рівного рахунку 24-24 гра триває до досягнення переваги у два очки (26-24; 27-25 і т.д.

Щоб перемогти у волейбольному матчі команді потрібно виграти три мережі. У кожному сеті гра ведеться до 25 очок, коли команда набирає заповітну кількість, результат фіксується та починається новий сет.

За перемогу у матчі нараховуються 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок, за неявку – 0 очок. Нез'явлення зараховується після 15 хвилин від офіційного початку зустрічі. Після другої неявки команда знімається зі змагань і вважається такою, що не брала участь у змаганні.