Сучасна молодь втрачає безліч можливостей самореалізації

“Самореалізація та мотивація” саме під таким гаслом пройшла перша школа організована Громадською організацією Центр інтелектуального та громадського розвитку. Більшість молоді сьогодні не звертає увагу на ті можливості, які оточують її. Подорожі, стажування, навчання за кордоном, школи та волонтерські програми все це може отримати кожен – потрібно лише бажання та мотивація для досягнення висот.

Участь в Школі «Самореалізація та Мотивація» взяли професійні лектори, які розкрили нові сторони для небайдужих до свого майбутнього слухачів. Висловлюємо глибоку подяку Телегузовій Олександрі, Яровій Світлані, Жук Христині, Костирко Дмитру та Калачу Дмитру, які продемонструвати, що таке справжня професійна неформальна освіта.

“На жаль сьогодні молодь є пасивною до неформальної освіти, до самореалізації та якісного розвитку себе, як особистості. Ми, як представники Громадської організації прагнемо донести до сучасного покоління ті можливості, які б стимулювали його до формування якісно нового молодіжного середовища”, – підкреслив Володимир Жереб, голова Правління Громадської організації “Центр інтелектуального та громадського розвитку”.

Учасники отримали нагоду прослухати ряд лекцій, які мотивуватимуть їх до подальшого розвитку. Вплив молоді на прийняття політичних рішень, нові можливості Закону України «Про вищу освіту», міжнародні можливості, ораторське мистецтво ці та багато інших тем були розкриті під час Школи.

Висловлюємо глибоку вдячність партнерам в проведенні Школи Вінницькому національному аграрному університету та Громадській організації «Молода надія України».

Марія Андрощук