Діти – наше майбутнє

Діти – наше майбутнє, це знають всі, та нажаль саме вони часто найбільше страждають від байдужості дорослих та почувають себе непотрібними. День Святого Миколая є можливістю показати цим дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними і сильними.

Голова Правління Громадської організації “Центр інтелектуального та громадського розвитку” Володимир Жереб, координатор проектів Громадської організації Павло Довгань та учасники Школи “Самореалізація та мотивація” Анастасия Курицына, Анастасия Берюшова, Юлия Барбашевата, Олександр Романчук та Юлия Феклистова відвідали Вінницький обласний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінь”. Звичайно, в гості завітали не з пустими руками. Окрім солодощів діти отримали неймовірні емоції, а найголовніше це живе спілкування і відчуття підтримки. Було проведено багато конкурсів, де кожен зміг показати свої таланти.

На сьогоднішній день в Центрі “ПРОМІНЬ” проходять соціально-психологічну та медичну реабілітацію 153 дитини з важкими формами інвалідностями з усієї України.