Школа – тренінг «Самореалізація та мотивація»

Школа – тренінг «Самореалізація та мотивація»

оголошує набір

 

Якщо ти прагнеш удосконалитись, досягати своїх цілей, знати та вміти захистити свої права тоді наша школа саме для тебе!

Метою проекту є активізація молодіжного руху, надання молодим людям міста Вінниця знань та навичок, що дозволять їм підвищити громадську ефективність; ознайомлення молоді з механізмами лобіювання інтересів громади та впливу на прийняття рішень місцевою владою; будівництво ефективного механізму роботи в соціальних об’єднаннях.

У рамках школи 19 грудня професійні тренери та відомі громадські і політичні діячі проведуть тренінги за наступними темами:

Телегузова Олександра  (Студентський Президент України) – Права та обов’язки студентів в призмі нового ЗУ «Про вищу освіту»

Ярова Світлана (депутат Вінницької міської ради, голова благодійного фонду “Талант-Інвест”) – Експрес-курс – як стати депутатом. А головне для чого?

Жук Христина (Голова Львівської Фундації Регіональних Ініціатив, член делегації від України у Раді Європи, координатор міжнародного проекту від Єврокомісії “Unseen All Ukraine”, номінант премії “Studway Awords 2015” в категорії “Найкращий студентський лідер”) – Міжнародні можливості для молоді

Костирко Дмитро (Засновник Тренінгового центру УспехProduction) – Ораторське мистецтво

Калач Дмитро (викладач ВНАУ, аспірант КНУ іменеі Т. Шевченка) – Екзестенційна криза, та шляхи її подолання

Якщо ти займаєш активну громадську позицію, прагнеш до саморозвитку та добробуту рідного міста, не зволікай: заповнюй анкету за посиланням https://goo.gl/TdomXt та реєструйся до 18 грудня 18:00 для участі у школі!! За результатами конкурсного відбору буде обрано 30 учасників. Результати відбору будуть повідомлені особисто обраним учасникам не пізніше 18 грудня 21:00.

Участь є БЕЗКОШТОВНОЮ. Школа триватиме 1 день з 10:00 до 16:00. Усі заходи включають у себе безкоштовний роздатковий матеріал, перерви на кава-паузи та фрукти.

По завершенню школи учасники та лектори відвідають Вінницький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “ПРОМІНЬ” із подарунками до Дня Святого Миколая. Серед учасників буде вітатись долучення до збору солодощів та подарунків для дітей.

Координатор Павло Довгань тел. +38 (068) 518-10-10

Партнерами в проведенні школи виступили: Вінницький національний аграрний університет та ГО “Молода надія України”